HAKKIMIZDA

Türkiye’de gayrimenkul sektörü, son on yılın verilerine bakıldığında ekonomideki genel büyümeyi de aşan bir performans göstermiştir.

Öteden beri gayrimenkul sektöründe var olan Efesan Grup, sanayide kazandığı bilgi birikimi ile tecrübesini de birleştirerek Efektif Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş.’nin tüm faaliyetlerinde kalite standartlarını en üst düzeyde tutmaktadır. Efektif Gayrimenkul, kalite odaklı projeleri ile toplumdaki güvenini artırarak gayrimenkul geliştirme sektörünün önemli firmalarından biri olma amacıyla hareket etmektedir.

Mimari tasarımdan ödün vermeden İstanbul Kağıthane’de geliştirdiği, “Blox Haliç” konut projesinin birinci (3 blok, 62 daire) ve ikinci etabının (4 blok, 92 daire) teslimlerini tamamlayan Efektif Gayrimenkul, aynı bölgede projenin üçüncü etabı olan Blox Haliç III konut projesini de (1 blok, 70 daire) tamamlayarak satışa sunmuştur.

2009 yılında tarihi yapıların restorasyonu ve diğer inşaat taahhüt işleri için kurulan Efeska İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş. İstiklal Caddesi üzerinde bulunan SALT Sanat Galerisi’nin restorasyon ve güçlendirme projesi ve T.C. Dışişleri Bakanlığı Moğolistan Ulan Bator Büyükelçiliği’ne ait hizmet ve ikamet binalarının anahtar teslim yeniden yapım işleri gibi önemli projeler gerçekleştirmiştir. Efeska, 2017 yılında alınan kararla Efektif Gayrimenkul Yatırım ile birleştirilmiştir.

2020 yılında alınan stratejik kararla Efektif Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım, birleşme yolu ile köklü şirketlerimizden Efesan Demir bünyesine katılmıştır.

home_extreme_offer1