PROJELER

BLOX HALİÇ 1. ETAP VE BLOX HALİÇ 2. ETAP

Efektif Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş., mimariden statiğe, genelden detaya, yüksek inşaat kalitesiyle Blox Haliç birinci ve ikinci etap projelerini hayata geçirdi. Blox Haliç, sade ve estetik mimarisi, temelden çatıya güvenli ve mükemmel statiği ve yüksek inşaat kalitesiyle fark yaratıyor.

Ağa Han ödüllü Mimar Han Tümertekin tarafından tasarlanan Blox Haliç, sadece günün trendlerinin değil tüm zamanların ihtiyaçlarına cevap veriyor. Sadece görüntüyü öne çıkaran ve yaşamı yaratılan çekici görüntünün içine zorla yerleştirmeye çalışan bir mimariden ziyade, yaşanabilir ve konforlu mekanlar yaratmak her şeyden öncelikli.

Blox Haliç toplam 7 blok ve 154 daireden oluşuyor. Büyüklüğü 110 m²'den 257 m²'ye kadar değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler, fonksiyonel ve konforlu bir yaşam sağlarken, yerleşim detaylarında modern yaşamın tüm olanaklarını sunuyor. Blox Haliç projesinde, yalnızca bugünün trendlerini değil, geleceği öngören anlayışın çizgilerini de bulabilirsiniz.

BLOX HALİÇ 3

Projemiz, sizi kazançlı bir yatırıma ve keyifli bir yaşama davet ediyor. Modern yapısı ve teknolojik bakış açısıyla Blox Haliç İstanbul Kağıthane’de hayata geçiyor. Birinci sınıf malzemeler kullanılarak ve modern inşaat teknikleri ile ideal iş ve yaşam alanları inşa etmeyi misyon edinmiş Efektif Gayrimenkul’ün Blox serilerinin üçüncüsü, İstanbul’un en prestijli noktalarından Kağıthane’de hızla yükseliyor.

Hayatınızı kolaylaştıracak olan Blox Haliç; fitness merkezi, hobi odası (bilardo, langırt, masa tenisi), arkadaşlarınızla ya da komşularınızla eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz kafe alanı, toplantı odası, yiyecek hazırlama ve servis bölümü, çocuk oyun alanı, seyir terası, her daireye özel depo alanı, 7/24 kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi hizmetleriyle hayatınıza keyif katacak sosyal yaşam alanları ile de dikkat çekiyor.

Tem - Kağıthane bağlantısına 1 km mesafede, 9.500 m² inşaat alanına sahip ve 1.550 m²’lik bir arsa üzerinde yer alıyor.

Blox Haliç, finans ve iş çevrelerinin yoğun olarak yer aldığı Beşiktaş, Mecidiyeköy, Maslak ve Levent’e yakın noktada konumlanıyor. Bu konum ile kendinize ve ailenize daha fazla zaman ayırabileceğiniz bir yaşam vaat ediyor.